П`ятниця, 20.04.2018, 12:29
Ви увійшли як Гість | Група "Гість" | RSS

Миколаївський муніципальний колегіум імені В.Д.Чайки

Форма входу
Логін:
Пароль:
Пошук
Головна » Архів матеріалів

21 жовтня 2016 р. в Миколаївському муніципальному колегіумі ім. В.Д. Чайки відбулася зустріч учнів 9, 10-х класів з представниками Першого Миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Темою зустрічі була «Відповідальність неповнолітніх за кримінальні злочини».

Учнів ознайомили з такими питаннями:

  1. З якого віку в Україні настає кримінальна відповідальність?
  2. За які види злочинів неповнолітні підлягають кримінальної відповідальності?
  3. Які види покарань можуть бути застосовані до неповнолітніх?
  4. В яких випадках неповнолітній звільняється від кримінальної відповідальності?
  5. Які бувають види примусових заходів виховного характеру?

 

 

Прес-центр колегіуму 

 

... Читати далі »

Переглядів: 137 | Додав: admin | Дата: 24.10.2016 | Коментарі (0)

Педагогічний колектив Миколаївського муніципального колегіуму ім. В.Д. Чайки запрошує на творчу зустріч (концерт) з Юліаном Китастим (США), потомком Петра Китастого - одного з найактивніших членів легендарної Капели бандуристів ім. Т. Шевченка, яка відбудеться 25 жовтня 2016 року о 14.00 год. у приміщенні актової зали колегіуму за адресою: вул. Котельна, 8. Довідки за тел. 58 – 30 – 71.

Юліан Китастий народився в Америці в м. Детройт в сім’ї вихідця  із Полтавщини, одного з найактивніших членів легендарної капели бандуристів ім. Т. Шевченка, та одного з її диригентів,  Петра Китастого. Закінчив консерваторію по класу «Композиція і вокал» в Монре ... Читати далі »

Переглядів: 377 | Додав: admin | Дата: 21.10.2016 | Коментарі (0)

Шановні учні та їх батьки!

 

З 20.10.2016 р. відновлюється навчальний процес для учнів 5 - 11-х класів згідно розкладу. 

 

Батьківські збори для 5 - 11-х класів відбудуться 20.10.2016 р.: 

5 - 8, 10-і класи -   о 17.30 год.

Загальні збори у актовій залі колегіуму:

9-і класи - 17.00 год

11-і класи - 18.00 год.

Адміністрація 

Переглядів: 128 | Додав: admin | Дата: 19.10.2016 | Коментарі (0)

Випускник колегіуму, переможець Всеукраїнського конкурсу-захисту  науково-дослідницьких робіт МАН, стипендіат Президента України Іван Богов мріяв про прекрасне майбутнє, з легкістю вступив на престижне відділення Київського політехнічного інституту. Здавалось, доля усміхається красивому та талановитому юнаку. Але несподівано йому ставлять страшний діагноз – рак. За рік боротьби йому було поставлено протез, який не прижився, ампутовано ногу, неодноразово були здійснені операції на легенях. Те, що переніс хлопець, важко описати словами.

Вчительський, батьківський та учнівський колективи Миколаївського муніципального колегіуму ім. В.Д. Чайки підтримують Ваню, за що юнак щиро вдячний рідній школі. Він передає слова вдячності всім тим, хто не залишився байдужим до його особистої трагедії. Зустрівшись з Оксаною Миколаївною, завучем школи, юнак не шкодував теплих слів на адресу всіх вчителів. Іван відкрив нам маленьку таємницю: коли він лежав у важкому стані в інституті ... Читати далі »

Переглядів: 240 | Додав: admin | Дата: 19.10.2016 | Коментарі (0)

Під шквальним вітром та проливним дощем сирітам Маріуполя було доставлено 120 посилок із подарунками, окремо передано одяг та канцтовари. Цей ризик виправдовувався тими зусиллями, що були докладені всім учнівським, батьківським та вчительським колективом колегіуму під керівництвом Народного вчителя україни Сергія Михайловича Січка. Діти та батьки передавали найкращі іграшки та найцікавіші книжки, вчителі приносили одяг та смаколики, батьки підвозили все необхідне за першим проханням...

Діти інтернату були в захопленні від подарунків, вони передавали найщиріші вітання своїм одноліткам, розпитували, як живуть школярі Миколаївщини. Представник закладу особисто вручала кожному з них яскравий пакунок, в якому містились подарунки.

Дітки сказали, що наших візитів вони чекають більше, ніж приїзду Діда Мороза на Новий рік, що вони знову повірили в дива і просять відвідувати їх частіше. Їм було важливо усвідомити, що вони комусь потрібні.

Після відвідування інтернату к ... Читати далі »

Переглядів: 170 | Додав: admin | Дата: 18.10.2016 | Коментарі (0)

В рамках  традиційного щорічного творчого проекту «Доти буде Україна, поки будуть козаки»  в Миколаївському муніципальному колегіумі  з протягом двох тижнів здійснюються заходи до Дня українського козацтва та Дня Захисника України.

Свої знання школярі мали змогу виявити під час конкурсів  ерудитів «Запорізька Січ», вікторини «Що ми знаємо про козаків?», брейн – рингу знавців історії та географії за часів козацтва. 

Протягом тематичного періоду відбулися інтегровані уроки історії та географії,  української літератури та історії, музики, образотворчого мистецтва та праці, на яких учні колегіуму поглибили свої знання про історію святкування дня Покрови, його сутність, про козацький побут, звичаї та традиції. Юні козаки 5 – 11 – класів пройшли  випробування з гнучкості, спритності, кмітливості, швидкості під час військово-патріотичної гри «Джура».

В читальному зал ... Читати далі »

Переглядів: 222 | Додав: admin | Дата: 17.10.2016 | Коментарі (0)

 

Учора, 12 жовтня 2016 року, у стінах Миколаївського муніципального колегіуму відбулась зустріч учителів зарубіжної літератури з професором Київського університету імені Б. Грінченка, Президентом Всеукраїнської асоціації вчителів зарубіжної літератури,  автором шкільних підручників  та просто небайдужою людиною, яка зацікавлена в розквіті рідної України, Юрієм Івановичем Ковбасенком.  Теми довгоочікуваної зустрічі  були  своєчасними й  актуальними:  чому учні не читають,  як зацікавити їх у цьому, як знайти спільні точки дотику в українській та зарубіжній літературі.

Одним із дієвих засобів для вирішення цієї проблеми Юрій Іванович вважає започатковану цього року інтелектуальну гру для юних знавців зарубіжної та світової літератури «Sunflower». Наші вчителі із захопленням вирішували інтелектуальні завдання для учнів, які як приклад запропонував їм професор, досліджували та складали постмодерніст ... Читати далі »

Переглядів: 164 | Додав: admin | Дата: 13.10.2016 | Коментарі (0)

12 жовтня 2016 р. в Миколаївському муніципальному колегіумі ім. В.Д. Чайки відбулася зустріч вчителів біології міста та області. Делегацію з порогу школи зустрів директор – Сергій Михайлович Січко і радо познайомив гостей зі школою, її спрямованістю на творчу особистість кожного учасника навчально-виховного процесу.

В межах «Творчої майстерні» вчителя колегіуму Світлани Миколаївни Хаміцевич відбулися практичні заняття з призером ІV етапу учнівської олімпіади з біології 2016 р. ученицею 9-А класу Васильєвою Валерією (препарування черевоногих молюсків). Світлана Миколаївна продемонструвала можливості використання цифрового мікроскопу у мікробіологічних та гістологічних дослідженнях на уроках біології.

Обговорювали також перспективи практичного використання новітніх досягнень генетики та морально-етичні проблеми, пов’язані з ними.

 

 

Прес-центр колегіуму 

... Читати далі »

Переглядів: 219 | Додав: admin | Дата: 13.10.2016 | Коментарі (0)

Команда юних інспекторів руху колегіуму «ДПС» 6 жовтня 2016 р. взяла участь у 41-му районному зльоті шкільних загонів ЮІР
м. Миколаєва, де виборола І місце, а також отримала диплом за найкраще досягнення у конкурсах «Велоестафета» та «Реголювальник».

 

Команда ЮІР колегіуму «ДПС»

Миколаївського муніципального колегіуму ім. В.Д. Чайки 

... Читати далі »
Переглядів: 162 | Додав: admin | Дата: 07.10.2016 | Коментарі (0)

Традиційно восени в славному місті Миколаєві збираються учасники та гості Всеукраїнського фестивалю національних культур південного регіону України «Дружба».

Такого роду фестиваль допомагає формувати у жителів міста певне представлення про країни світу, а також руйнувати мовний бар’єр.

Особисто для нас, це був надзвичайно цікавий екскурс в історію та культуру різних народів, ми дізналися багато нового про їх традиції та національні символи. Отримали задоволення на найбільш духовному рівні та ніби побували за декілька годин в безлічі різних країн. Також ми мали змогу відчути себе справжніми японцями, примірявши їх національний одяг – кімоно.

Захопливим був  і святковий концерт, в якому приймали участь представники різних народів. Звичайно учні нашого колегіуму і тут не пройшли стороною. А випускниці колегіуму Волошиній Ангеліні було вручено диплом учасника ХХ Всеукраїнського фестивалі національних культур  «Дружба&r ... Читати далі »

Переглядів: 147 | Додав: admin | Дата: 07.10.2016 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 17 18 19 20 21 ... 49 50 »
Міні-чат
Календар
«  Квітень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Архів записів
Наше опитування
Як ви вважаете чи потрібен сайту школи форум?
1. Так!
2. Мені байдуже
3. Ні, я вважаю він буде зайвим
Всього відповідей: 3
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Ларін Владислав 2018 рік