Неділя, 20.09.2020, 00:13
Ви увійшли як Гість | Група "Гість" | RSS

Миколаївський муніципальний колегіум імені В.Д.Чайки

Форма входу
Логін:
Пароль:
Пошук
Головна » 2016 » Квітень » 8 » «Ними пишається колегіум»
12:52
«Ними пишається колегіум»

В цьому році 15 учнів Миколаївського муніципального колегіуму ім. В.Д. Чайки  у складі команди представляли Миколаївську область у IV етапі Всеукраїнських учнівських  олімпіад з математики, фізики, хімії,  інформатики, інформаційних технологій, біології, української мови та літератури, 7 з них вибороли призові місця:  

Мудрієвський Петро, учень 11-го класу, І місце на олімпіаді з інформаційних технологій, ІІ місце - з інформатики, учасник олімпіади з математики (вчитель інформатики та інформаційних технологій Гетманцев В.С., вчитель математики Майборода В.А.);

Грохольська Анастасія, учениця 11-го класу, ІІ місце на олімпіаді з інформаційних технологій (вчитель Гетманцев В.С.);

Єрмолаєв Олександр, учень 10-го класу, ІІІ місце на олімпіаді з інформатики (вчитель Михайловська Н.В.);

Соболь Зоряна, учениця 11-го класу, ІІІ місце на олімпіаді з інформаційних технологій (вчитель Михайловська Н.В.);

Роговцов Юрій, учень 10-го класу, ІІІ місце на олімпіаді з фізики (вчителі Борисенко І.А., Калачинський С.В.);

Васильєва Валерія, учениця 8-го класу, ІІІ місце на олімпіаді з біології (вчитель Дорошко Т.І., Хаміцевич С.М.);

Ткаленко Владислав, учень 9-го класу, учасник олімпіади з хімії (вчитель Арзуманова І.Ю.);

Літвак Максим, учень 8-го класу, учасник олімпіади з інформатики (вчитель Гетманцев В.С.);

Василишина Надія, учениця 9-го класу, учасниця олімпіади з фізики (вчитель Калачинський С.В.);

Банков Богдан, учень 8-го класу, учасник олімпіади з фізики (вчитель Калачинський С.В.);

Майорова Анастасія, учениця 8-го класу, учасниця олімпіади з української мови та літератури (вчитель Дробіна Л.С.);

Некипелова Валерія, учениця 8-го класу, учасниця олімпіади з української мови та літератури (вчитель Вовченко В.Д.);

Малюшевська Анастасія, учениця 11-го класу, учасниця олімпіади з біології (вчитель Хаміцевич С.М.);

Захарова Аліса, учениця 10-го класу, учасниця олімпіади з математики (вчитель Остапчук Л.В.);

Василіненко Нікіта, учень 8-го класу, учасник олімпіади з математики (вчитель Крисинська І.В.).

 

Також вітаємо переможців II (міського) та III (обласного) етапів олімпіад!

Переможці II (міського) етапу олімпіад 2015-2016 навчального року - 148 переможців

Переможці III (обласного) етапу олімпіад 2015-2016 навчального року - 58 переможців

Переможці IV (Всеукраїнського) етапу олімпіад 2015-2016 навчального року - 7 переможців

Список переможців

 

Педагогічний,  учнівський та  батьківський колективи вітають всіх учасників, призерів та вчителів, що їх підготували, пишаються ними і бажають подальших перемог.

 

Прес-центр колегіуму

Переглядів: 658 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Календар
«  Квітень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Архів записів
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Ларін Владислав 2020 рік