Вівторок, 02.06.2020, 00:59
Ви увійшли як Гість | Група "Гість" | RSS

Миколаївський муніципальний колегіум імені В.Д.Чайки

Форма входу
Логін:
Пароль:
Категорії розділу
Пошук

Каталог статей

Головна » Статті » Дистанційне навчання » статті

План завершення навчального року 2019 - 2020

 

Шановні колеги та батькі учнів!

Ми наближаємося до завершення 2019-2020 навчального року. Масове дистанційне навчання в умовах ізоляції стало викликом для усіх: освітян, дітей, батьків. За вчительською традицією ми з Вами ще зробимо аналіз цього «уроку». Велика частина педагогічного колективу у короткій термін успішно освоїла до цього невідомі онлайн сервіси для дистанційного навчання.

Дякуємо батькам, які стали нашими союзниками у налагодженні дистанційного навчання, змогли у стислі терміни забезпечити дітей потрібними гаджетами, підтримують їх та педагогів у цьому незвичайному освітньому процесі. Дякуємо дорослим, які тримають зв'язок з учителем, технічне забезпечення якого іноді менше за можливості учнів.

Попереду ще цілий місяць навчання, а далі – завершення 2019-2020 навчального року. І яким він буде, залежить тільки від нас з Вами, від злагодженості наших дій, педагогічної мудрості та витривалості.

Адміністрація Миколаївського муніципального колегіуму імені В.Д.Чайки, ґрунтуючись на нормативних документах МОН (Порядок переведення та випуск учнів (вихованців) навчальних закладів загальної середньої освіти), пропонує діяти наступним чином:

 здійснити підсумкове оцінювання у 2019-2020 навчальному році з урахуванням результатів очного навчання у І семестрі, січні-березні 2020 року та результатів дистанційного навчання в період карантинних обмежень. Проведення для учнів будь-яких додаткових випробувань наприкінці навчального року, як «дистанційних перевірочних робіт, усних опитувань», непередбачено чинним законодавством; 

 виставити річні оцінки у класні журнали у період не пізніше 6 робочих днів після завершення ІІ семестру (відповідно до шкільних наказів про структуру 2019-2020 навчального року: Закінчення навчального року 29.05.2020 року. До 20.05 2020 року виставляємо оцінки за ІІ семестр, ставимо до відома учнів, всі проблеми намагаємося вирішувати толерантно. Тільки після цього виставляємо річні оцінки) ) та можливості фізичного повернення педагогічних працівників до приміщень закладів освіти; 

 прийняти до 01.07.2020 року педагогічною радою рішення про переведення учнів (вихованців) закладу загальної середньої освіти до наступного класу;  

 перевести до наступного класу учнів, які з різних причин не були охоплені дистанційним навчанням у період карантину, та розробити для кожного з них індивідуальні навчальні плани щодо засвоєння пропущеного навчального матеріалу (індивідуальний навчальний план затверджується директором до початку наступного навчального року); 

 організувати роботу з такими дітьми за індивідуальним навчальним планом до 01.07.2020 у разі відкриття шкіл у червні 2020 року та фізичної присутності дитини в місті, підтвердження можливості перебування учня в дитячому колективі, а також згоди батьків. Таким чином, навчальні досягнення учнів можуть бути оцінені за поточний навчальний рік до кінця 2019-2020 навчального року. У разі неможливості повернення учня до закладу освіти в період до 01.07.2020 освоєння ним пропущеного матеріалу за індивідуальним навчальним планом буде забезпечено  у 2020-2021 навчальному році. 

Щодо видачі свідоцтва досягнень, табеля навчальних досягнень та свідоцтва про базову середню освіту учням 1-10-х класів: 

 свідоцтва досягнень учнів 1, 2-х класів, табелі навчальних досягнень учнів 3-8-х, 10-х класів заповнюються класними керівниками самостійно після проведення семестрового та річного оцінювання. Учням, які продовжують навчання у цьому закладі, вищезазначені документи направляються в електронному вигляді з подальшим врученням оригіналу документа на початку нового навчального року; 

 річне оцінювання випускників 9-х класів, звільнених від ДПА (наказ МОН), здійснюється на підставі результатів І семестру, очного навчання упродовж січня-березня та результатів дистанційного навчання. Оформлення свідоцтв про здобуття базової середньої освіти рекомендуємо завершити до 15 червня. Організувати видачу свідоцтв після прийняття Урядом рішень про зняття певних карантинних обмежень для здобувачів освіти та з дотриманням регламенту санітарно-епідеміологічної безпеки. 

Для випускників 11-х класів пропонуємо після завершенняч караньтнних обмежень організувати додаткові консультації з предметів, обраних ними для проходження ДЛА в формі ЗНО. Зважаючи на те, що після завершення карантинних обмежень необхідно дотримуватися чіткого реглаиенту санітарно-епідемілогічної безпеки, такі консультауції можуть проводитись за наявності підтвердження задовільного стану здоров*я  учня та створення відповідних умов для навчання (засоби індивідуального захисту, малими групами, забезпечення дистанції тощо).

ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ!!!

 Усі учні за результатами навчання у 2019-2020 навчальному році отримають пвдсумкове (семестрове, річне оцінювання) та будуть переведені до наступного класу без додаткових контрольних випробувань до 01.07.2020.

 За кожним учнем (у разі потреби) зберігається право на апеляцію оцінки з того чи іншого предмета.

 Батьки не залучатимуться до заповнення документів про освіту (свідоцтв досягнень учнів, табелів навчальних досягнень тощо) та написання характеристик. Це зробить школа.

 Якщо учень за будь-яких сімейних обставин не був охоллений дистанційним навчанням у період карантинних обмежень, він буде переведений до наступного класу. Пропущений навчальний матеріал буде опанований у новому 2020-2021 навчальному році.

 «Вхідне оцінювання учнів» на початку 2020-2021 навчального року в колегіумі не буде здійснюватися, оскільки таке оцінювання не передбачено чинними нормативними актами.

Бережіть себе та своїх рідних!

 З повагою            Адміністрація колегіуму.

Категорія: статті | Додав: admin (05.05.2020)
Переглядів: 116
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0

Ларін Владислав 2020 рік