Четвер, 21.03.2019, 22:33
Ви увійшли як Гість | Група "Гість" | RSS

Миколаївський муніципальний колегіум імені В.Д.Чайки

Форма входу
Логін:
Пароль:
Категорії розділу
Пошук

Каталог статей

Головна » Статті » Мала академія наук » Статті

2011-2012 переможці обласного етапу МАН

СПИСОК

переможців ІІ (обласного) етапу

Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

2011 – 2012 н.р.

 ВІДДІЛЕННЯ ХІМІЇ ТА БІОЛОГІЇ 

Секція «Психологія»

ІІІ місце

1. Бушанська Катерина Олександрівна, 11 кл. (78,7)

  

ВІДДІЛЕННЯ ЕКОЛОГІЇ ТА АГРАРНИХ НАУК

Секція «Охорона довкілля та раціональне природокористування»

ІІІ місце

2. Сокрут Богдан Євгенійович, 10 кл. (75)

  

ВІДДІЛЕННЯ КОМП’ЮТЕРНИХ НАУК

Секція технологій та програмування

І місце

3. Музика Дмитро Михайлович, 11 кл. (89

 Секція інформаційних систем, баз даних та систем штучного інтелекту 

І місце

4. Федоров Олександр Сергійович,  8 кл. (96)

 

 ВІДДІЛЕННЯ МАТЕМАТИКИ

Секція математики

І місце

5. Новицький Олександр Сергійович, 9 кл. (91)

ІІ місце

6. Крисинський Олександр Євгенович, 10 кл. (83)

7. Мельников Віктор Олексійович, 9 кл. (84)

ІІІ місце

8. Четирін Олексій Олександрович, 9 кл. (77,5)

 

Секція прикладної математики

ІІІ місце

9. Волошин Олександр Юрійович, 10 кл (75)

10. Ковальський Ярослав Юрійович, 10 кл. (75,5)

  

ВІДДІЛЕННЯ ЕКОНОМІКИ

Секція економічної теорії та історії економічної думки

І місце

11. Дремлюга Вікторія Євгенівна, 11 кл. (85)

ІІ місце

12. Саєнко Валерія Олександрівна, 10 кл. (80)

ІІІ місце

13. Пашун Владислав Олександрович, 10 кл. (75)

 

Секція економіки та макроекономіки

І місце

14. Пернатій Анна Вікторівна , 10 кл. (85)

 

Секція фінансів, грошового обігу і кредиту

ІІ місце

15. Ганганова Вероніка Володимирівна, 10 кл. (80)

ІІІ місце

16. Плетеньов Роман Дмитрович, 10 кл. (75)

  

ВІДДІЛЕННЯ ФІЛОЛОГІЇ ТА МИСТЕЦТВОЗНАВСТВА

Секція української мови

І місце

17. Гузенко Оксана Юріївна, 11 кл. (94)

ІІІ місце

18. Войдер Ганна Вячеславівна, 11 кл. (79)

 

Секція англійської мови

І місце

19. Борисенко Світлана Ігорівна, 11 кл. (88,75)

 

Секція зарубіжної літератури

І місце

20. Денисенко артемій Родіонович, 11 кл. (90)

21. Батенко Микита Юрійович, 11 кл. (90)

 

Секція журналістики

ІІІ місце

22. Новікова Олена Олегівна, 10 кл. (74.5)

 

Секція французької мови

ІІ місце

23.Руденко Тетяна Анатоліївна, 10 кл. (83.95)

 

Секція мистецтвознавства

ІІІ місце

24. Воронцова Ксенія Миколаївна, 11 кл. (75,4)

  

ВІДДІЛЕННЯ ІСТОРІЇ

Секція історичне краєзнавство

ІІ місце

25. Богов Іван Юрійович, 11 кл. (81,5)

 

Секція «Археологія»

ІІІ місце

26. Квітковський Олександр Дмитрович, 9 кл. (78,5)

  

ВІДДІЛЕННЯ ФІЛОСОФІЇ ТА СУСПІЛЬСТВОЗНАВСТВА

Секція «Право

ІІ місце

27. Прохорова Даря Олексіївна, 11 кл. (81)»

28. Шармар Юлія Юріївна, 11 кл. (80,5)

Категорія: Статті | Додав: admin (23.02.2012)
Переглядів: 1865
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Міні-чат
Наше опитування
Як вам сайт школи?
1. Добре
2. Непогано
3. Відмінно
4. Погано
5. Жахливо
Всього відповідей: 3
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Ларін Владислав 2019 рік