Четвер, 21.03.2019, 21:45
Ви увійшли як Гість | Група "Гість" | RSS

Миколаївський муніципальний колегіум імені В.Д.Чайки

Форма входу
Логін:
Пароль:
Категорії розділу
Пошук

Каталог статей

Головна » Статті » Мала академія наук » Статті

2013-2014 переможці обласного та Всеукраїнського етапу МАН

Переможці обласного етапу МАН, 2013-2014 навчальний рік





 

П.І.Б. учня

Клас

Місце

П.І.Б. вчителя

Секція

  1.  

Новицький Олександр

11

І

Крисинська І.В.

Математичне моделювання

  1.  

Мельников Віктор

11

І

Крисинська І.В.

Воробйова А.І.

Прикладна математика

  1.  

Скрипник Віталій

11

І

Крисинська І.В.

Математика

  1.  

Кікін Владислав

11

І

Яремчук І.В.

Інформаційні системи

  1.  

Скуржанський Олександр

11

І

Яремчук І.В.

Науково-технічна творчість

  1.  

Іванов Дмитро

11

І

Яремчук О.М.

Електротехніка

  1.  

Норд Леонід

11

І

Денисенко О.М

Авіаракетобудування та робототехніка

  1.  

Корчагова Анастасія

11

ІІ

Савенко Л.М.

Палєха В.А.

Економіка

  1.  

Смирнова Анна

11

ІІІ

Савенко Л.М.

Палєха В.А

Економіка

  1.  

Шевека Олена

10

ІІІ





 

Астрономія

  1.  

Камєнєва Юлія

10

ІІІ

Хейфіц

Астрофізика

  1.  

Голубович Дмитро

11

ІІ

Годлевська О.Б.

Англійська мова

  1.  

Громова Вікторія

11

ІІ

Годлевська О.Б.

Англійська мова

  1.  

Коваль Олександра

11

І

Коваль Т.С

Українська література

  1.  

Гриб Олександр

11

І

Михайловська Н.В.

Приходько С.Б.

Безпека технологій

  1.  

Дмитрієв Дмитро

11

ІІІ

Михайловська Н.В.

Гожий О.П.

Безпека технологій

  1.  

Мудрієвський Петро

9

І

Гетманцев В.С.

Гожий О.П.

Технології програмування

  1.  

Маланчук Олег

11

І

Денисенко О.М.

Політологія

  1.  

Лиховід Олена

11

ІІ

Денисенко О.М.

Політологія

  1.  

Морква Юлія

11

І

Денисенко О.М.

Журналістика

  1.  

Квітковський Олександр

11

І

Денисенко О.М.

Археологія

  1.  

Павленко Микола

11

ІІ

Денисенко О.М.

Право

  1.  

Олефір Сергій

11

ІІ

Бабін А.Ф.

Екологія



 

Переможці Всеукраїнського етапу МАН, 2013-2014 навчальний рік




 

П.І.Б. учня

Клас

Місце

П.І.Б. вчителя

Секція

1

 Новицький Олександр

11

 Крисинська І.В.

Математичне моделювання

Прикладна математика

2

 Мельников Віктор

11

 Крисинська І.В.

 Воробйова А.І.

Прикладна математика

3

 Скрипник Віталій

11

 Крисинська І.В.

Математика

4

 Кікін Владислав

11

IIІ

 Яремчук І.В.

Інформаційні системи

5

 Іванов Дмитро

11

IIІ

 Яремчук О.М.

Електротехніка

6

 Норд Леонід

11

 Денисенко О.М

Авіаракетобудування та робототехніка

7

 Коваль Олександра

11

IIІ

 Коваль Т.С

Українська література

8

 Мудрієвський Петро

9

IIІ

 Гетманцев В.С.

 Гожий О.П.

Технології програмування

9

 Морква Юлія

11

IIІ

 Денисенко О.М.

Журналістика





 

Категорія: Статті | Додав: admin (08.04.2014)
Переглядів: 1501
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Міні-чат
Наше опитування
Як вам сайт школи?
1. Добре
2. Непогано
3. Відмінно
4. Погано
5. Жахливо
Всього відповідей: 3
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Ларін Владислав 2019 рік