Понеділок, 16.07.2018, 16:45
Ви увійшли як Гість | Група "Гість" | RSS

Миколаївський муніципальний колегіум імені В.Д.Чайки

Форма входу
Логін:
Пароль:
Категорії розділу
Пошук

Каталог статей

Головна » Статті » Психологічна служба » статті

Техніки життя в складних умовах

 

Особистісна історія людини… У кожного із нас є своя програма життя, яка впливає на наші наміри,  думки. Вони з’являються в наших словах, образах, думках, звуках, відчуттях, рухах. Думка – це специфічний універсальний інструмент. Саме за допомогою думки ми створюємо наш унікальний світ.

         Отже, для того, щоб змінити щось в житті (стан здоров’я, взаємостосунки з людьми, власну самооцінку) необхідно звернутися до себе і змінити свою внутрішню програму поведінки, свої думки, тобто змінитися самому.

         У цьому навчальному році місяці педагогічний колектив Миколаївського муніципального колегіуму ім. В.Д. Чайки на семінарському занятті «Техніки життя в кризових умовах»  спробував доторкнутись до мрії бути абсолютно щасливим, з метою зробити щасливими людей, які знаходяться поряд. Педагоги школи в групах символічно зобразили життя і зробити висновок, що наше життя — це завжди несподіванки, сюрпризи, це повороти, роздоріжжя, розгалуження головної дороги, які й символізують кризові ситуації.

 Члени педагогічного колективу ставили перед собою запитання: як  допомогти організму людини  зберігатися, розвиватися, долаючи ті чи ті перешкоди, виявити, реалізувати весь свій потенціал, максимально гармонізуючи свою структуру, а відтак і життєвий світ?

Педагоги ділилися своїми індивідуальними способами зняття емоційної напруги після стресових ситуацій , здійснювали позитивний аналіз дещо важких ситуацій. Вчитель молодших класів Мельничук Лала Іванівна навіть запропонувала спеціальний танок, який не тільки знімає напругу, а й підіймає настрій. Колектив із задоволенням підтримав цю ідею, і педагоги з дитячим азартом затанцювали . Після цього відмітили: «Дійсно, дієво!!!!»

Учителі давали відповідь на запитання: «Що означає бути щасливим? Чому я маю бути щасливим? Чому я заслуговую на щастя?»

 Учасники семінару створили гасло життя, яке зафіксували в мобільному телефоні.

І головне – усі зробили висновок : «Тільки щаслива людина може зробити щасливими інших людей.»

Тож  будьте щасливими!!!

Гіштимулт Тетяна Іванівна,

практичний психолог ММК ім. В.Д.Чайки

 

 

 

 

 

 

 

Категорія: статті | Додав: admin (12.11.2014)
Переглядів: 616
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Міні-чат
Наше опитування
Як вам сайт школи?
1. Добре
2. Непогано
3. Відмінно
4. Погано
5. Жахливо
Всього відповідей: 3
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Ларін Владислав 2018 рік