Понеділок, 19.11.2018, 20:06
Ви увійшли як Гість | Група "Гість" | RSS

Миколаївський муніципальний колегіум імені В.Д.Чайки

Форма входу
Логін:
Пароль:
Категорії розділу
Пошук

Каталог статей

Головна » Статті » Учнівське самоврядування » Статті

Учні Миколаївського муніципального колегіуму відвідали семінар Євроклубу "Діалог" з лідерами учнівських самоврядувань міста Миколаєва з теми

Як відомо, в Миколаївському муніципальному колегіумі працює європейський клуб, що є ідеальним місцем для формування кожного учня, який буде поширювати свої знання про Європу, свідомо брати участь у дискусіях про місце України на континенті та ролі держави в процесі європейської інтеграції. Клуб дозволяє реалізувати одне з головних завдань закладу – підготовку до життя в громадянському суспільстві. Цього вміння не можна навчити на звичайному уроці. Робота в Євроклубі є цікавою для кожного учня і для мене особисто. 

Цієї п’ятниці 23 вересня 2011 року нашому клубові було надано змогу зустрітися з представниками інших шкіл, дізнатися більше про роботу міського Євроклубу «Діалог» та отримати консультації з роботи учнівського самоврядування.

Це був надзвичайно цікавий семінар, що допоміг кожному відкрити свої можливості або застосувати вже відкриті. На семінарі була застосована досить цікава та ефективна форма праці: робота в групах. Це допомогло збільшити загальну продуктивність праці. Ми використовували найкращі якості кожного члена групи і, таким чином, підвищили якість продукції. Ця перевага, безсумнівно, на першому місці в списку переваг роботи в групах. Ми набуваємо нових знань, досвіду, умінь і точок зору на вирішення проблеми. Звичайно ж, групі легше виконати певні завдання, ніж поодинці. Також робота в групі є цікавою для кожного її члена. Ми отримали граничне задоволення від цього семінару і дізнались багато нового про інші школи та про значення учнівського самоврядування.


Надіюсь, в нас буде ще багато таких семінарів і кожен зможе спробувати себе в певного виду діяльності.

Саєнко Валерія

Категорія: Статті | Додав: redactor (10.10.2011)
Переглядів: 1391
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Міні-чат
Наше опитування
Як ви вважаете чи потрібен сайту школи форум?
1. Так!
2. Мені байдуже
3. Ні, я вважаю він буде зайвим
Всього відповідей: 3
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Ларін Владислав 2018 рік